Team

Ons team

Wat kenmerkt nu een goede stuurman of stuurvrouw? Allereerst is hij/zij een echte teamspeler. Onze klanten vertrouwen erop dat onze verschillende disciplines nauw met elkaar samenwerken en dat doen ze ook. Stuurmannen en vrouwen zijn communicatief vaardig, leergierig, eerlijk en harde werkers. Grappen maken mag, fouten maken mag, grappen over fouten mogen zeker! Maar altijd met een knipoog en nieuwsgierigheid naar hoe het dan anders had gekund. We zien onszelf niet als het stereotype online marketing bureau. We hebben developers die opbloeien als ze klanten mogen trainen, communicatie medewerkers die ook in alle rust en stilte geconcentreerd kunnen werken en een financieel medewerker die het kantoor weet te kleuren met haar aanwezigheid. Allemaal ons eigen specialisme, maar samen één bemanning!

  • Founding partner / lead developer
    hans@wijzijnstuurlui.nl0611916552
    Hans Oorschot
  • Founding Partner / Projectmanager
    thomas@wijzijnstuurlui.nl0653216575
    Thomas Kroese
  • Founding Partners / Online Marketeer
    sjoerd@wijzijnstuurlui.nl0612529972
    Sjoerd Kuipers
  • Projectmanager
    regien@wijzijnstuurlui.nl085-0660970
    Regien Vleems
  • Designer
    chris@wijzijnstuurlui.nl085 06 60 970
    Chris van den Broek
  • Frontend developer
    paul@wijzijnstuurlui.nl085 06 60 970
    Paul de Cocq
  • Frontend developer
    martijn.severs@wijzijnstuurlui.nl085 06 60 970
    Martijn Severs
  • Allround developer
    huub@wijzijnstuurlui.nl085 06 60 970
    Huub Krauth
  • Support manager
    dave@wijzijnstuurlui.nl085 06 60 970
    Dave van Rooijen
  • Backend Developer
    bob@wijzijnstuurlui.nl085 06 60 970
    Bob Heinen
  • Online marketeer
    martijn.hoekstra@wijzijnstuurlui.nl085-0660970
    Martijn Hoekstra
  • Content specialist
    paulien@wijzijnstuurlui.nl085-0660970
    Paulien Timmer
  • Vacature
    ahoy@wijzijnstuurlui.nl030 753 14 11
    Vacature WordPress developer
  • Finance
    administratie@wijzijnstuurlui.nl085 06 60 970
    Valery Kroese
  • Online Marketeer
    timothy@kick-digital.nl085 06 60 970
    Timothy van Laar
  • Online marketeer
    duco@kick-digital.nl085 06 60 970
    Duco van Oosterum

Wat onze klanten over ons zeggen:

4/5 sterren
Allerheiligen Convent
09/2015

“Stuurlui Online Marketing heeft dit jaar voor het AHC een mooie, nieuwe website gemaakt. De samenwerking met hen is zeker positief bevallen. Kortom, een echte …

Lees meer...
5/5 sterren
01/2017

“We werken nu al enige tijd samen met Stuurlui. Onze ervaringen zijn zeer positief. Een snelle duidelijke aanpak met direct zichtbare resultaten.”

Lees meer...
5/5 sterren
Kees Visser
09/2016

“De heren van Stuurlui kan ik absoluut aanbevelen. Zeer flexibel, Meelevend met het product en ze leveren daarnaast nog zeer hoge kwaliteit.”

Lees meer...
5/5 sterren
Trimbos-instituut
09/2016

“Stuurlui heeft voor ons, het Trimbos-instituut, een website gemaakt. Wij zochten naar een bureau, dat onze wensen kon vertalen en daarbij ook een eigen inbreng …

Lees meer...
Bekijk alle reviews

Dit is onze werkwijze


Persoonlijk contact


Inventarisatie

Offerte

Uitvoer


Dit is altijd onze werkwijze, voor grote websites, maar ook voor kleine aanpassingen. Persoonlijk contact, een offerte gebaseerd op jouw specifieke situatie en daarna pas de uitvoer. Zo weet je met wie je zaken doet, krijg je eerlijke en transparante prijzen en heb je nooit onverwachte kosten.

Stel ons een vraag:

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Stuurlui in 2017:

  • 12084 WordPress updates uitgevoerd
  • 282 WordPress websites verhuisd
  • 105 Actieve online marketing campagnes
  • 229 Websites in onderhoud
Top