Team

Ons team

Wat kenmerkt nu een goede stuurman of stuurvrouw? Allereerst is hij/zij een echte teamspeler. Onze klanten vertrouwen erop dat onze verschillende disciplines nauw met elkaar samenwerken en dat doen ze ook. Stuurmannen en vrouwen zijn communicatief vaardig, leergierig, eerlijk en harde werkers. Grappen maken mag, fouten maken mag, grappen over fouten mogen zeker! Maar altijd met een knipoog en nieuwsgierigheid naar hoe het dan anders had gekund. We zien onszelf niet als het stereotype online marketing bureau. We hebben developers die opbloeien als ze klanten mogen trainen, communicatie medewerkers die ook in alle rust en stilte geconcentreerd kunnen werken en een financieel medewerker die het kantoor weet te kleuren met haar aanwezigheid. Allemaal ons eigen specialisme, maar samen één bemanning!

  • Founding partner / lead developer
    hans@wijzijnstuurlui.nl0611916552
    Hans Oorschot
  • Founding Partner / Projectmanager
    thomas@wijzijnstuurlui.nl0653216575
    Thomas Kroese
  • Founding Partners / Online Marketeer
    sjoerd@wijzijnstuurlui.nl0612529972
    Sjoerd Kuipers
  • Projectmanager
    regien@wijzijnstuurlui.nl085-0660970
    Regien Vleems
  • Designer
    chris@wijzijnstuurlui.nl085 06 60 970
    Chris van den Broek
  • Frontend developer
    paul@wijzijnstuurlui.nl085 06 60 970
    Paul de Cocq
  • Frontend developer
    martijn.severs@wijzijnstuurlui.nl085 06 60 970
    Martijn Severs
  • Support manager
    dave@wijzijnstuurlui.nl085 06 60 970
    Dave van Rooijen
  • Backend Developer
    bob@wijzijnstuurlui.nl085 06 60 970
    Bob Heinen
  • Communicatie Manager
    carline@wijzijnstuurlui.nl085 06 60 970
    Carline Dekker
  • Vacature
    ahoy@wijzijnstuurlui.nl030 753 14 11
    Vacature WordPress developer
  • Finance
    administratie@wijzijnstuurlui.nl085 06 60 970
    Valery Kroese
  • Online Marketeer
    ron@kick-digital.nl085 06 60 970
    Ron Szigetti
  • Online Marketeer
    timothy@kick-digital.nl085 06 60 970
    Timothy van Laar
  • Online marketeer
    duco@kick-digital.nl085 06 60 970
    Duco van Oosterum

Wat onze klanten over ons zeggen:

5/5 sterren
Edith Naaijkens
PUUR Huidinstituut
07/2015

Super trots op mijn nieuwe website! Hele fijne samenwerking en contacten met stuurlui. Niets is teveel gevraagd! Aanrader om alles uit te besteden aan stuurlui! …

Lees meer...
5/5 sterren
Ruud Nevels
polykit3x1
09/2016

Ruud Nevels – Polykit3x1 Overstappen ging snel en soepel. Tot nu toe zeer tevreden. Goede prijs-kwaliteit verhouding. Lees alle overige reviews: 5/5 sterren Constantijn Viezee …

Lees meer...
5/5 sterren
Corstiaan Hesselink
Fluxmatix
09/2016

Corstiaan Hesselink – Fluxmatix Sjoerd en Co. van Stuurlui weten wat ze doen en staan voor hun resultaat. Recommended! Lees alle overige reviews: 5/5 sterren …

Lees meer...
5/5 sterren
Wendy Aalden
Glamouryourhair
04/2016

Was op zoek naar stabiele en de snelste hosting voor Wordpress en kwam uit bij stuurlui. Totaal geen spijt van:) ben niet meer offline geweest …

Lees meer...
Bekijk alle reviews

Dit is onze werkwijze


Persoonlijk contact


Inventarisatie

Offerte

Uitvoer


Dit is altijd onze werkwijze, voor grote websites, maar ook voor kleine aanpassingen. Persoonlijk contact, een offerte gebaseerd op jouw specifieke situatie en daarna pas de uitvoer. Zo weet je met wie je zaken doet, krijg je eerlijke en transparante prijzen en heb je nooit onverwachte kosten.

Stel ons een vraag:

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Stuurlui in 2017:

  • 7443 WordPress updates uitgevoerd
  • 279 WordPress websites verhuisd
  • 93 Actieve online marketing campagnes
  • 233 Websites in onderhoud
Top